Slide Vitajte na stránke KAMENÁRSTVO HORVATH Vitajte na stránke KAMENÁRSTVO HORVÁTH Slide Vitajte na stránke KAMENÁRSTVO HORVATH Vitajte na stránke KAMENÁRSTVO HORVÁTH Slide Vitajte na stránke KAMENÁRSTVO HORVATH Vitajte na stránke KAMENÁRSTVO HORVÁTH Slide Vitajte na stránke KAMENÁRSTVO HORVATH Vitajte na stránke KAMENÁRSTVO HORVÁTH Slide Vitajte na stránke KAMENÁRSTVO HORVATH Vitajte na stránke KAMENÁRSTVO HORVÁTH Slide Vitajte na stránke KAMENÁRSTVO HORVATH Vitajte na stránke KAMENÁRSTVO HORVÁTH

Sme rodinná firma, ktorú založil môj otec približne pred 40. rokmi. V súčasnosti pracujeme spoločne otec a syn. Kladieme dôraz na kvalitu materiálov, vhodné opracovanie a profesionálne osadenie. Predávame a vyrábame pomníky, cintorínsku architektúru a kuchynské dosky. Pracujeme s kvalitným materiálom z celého sveta od slovenského dodávateľa. Garantujeme trojročnú záruku a po záručný servis.

Odbornosť

Prax v obore a dlhoročné skúsenosti, ktoré sú zárukou pre zákazníka. Vhodný výber materiálu, odborné opracovanie a profesionálne osadenie pomníka.

Materiál

Pracujeme s kvalitným materiálom, s ktorým máme dobré skúsenosti. Používame žulu a mramor z celého sveta od slovenského dovozcu.

Záruka

Záruka na naše pomníky je 3 roky. Ponúkame záručný a po záručný servis na cintorínsku architektúru.

Pomníky a cintorínska architektúra


Ponúkame výrobu a predaj pomníkov, krýpt, urnových pomníkov. V našej ponuke nájdete jednopomníky, dvojpomníky, americké pomníky, detské pomníky, urnové pomníky.  Kompletné riešenie od zamerania na mieste, výber vhodného materiálu, výrobu a osadenie na mieste. Výber z veľkého množstva materiálov, tvarou pomníkov a druhou písma.

Kuchynské dosky z kameňa


Ponúkame kuchynské pracovné dosky z prírodného kameňa. Veľký výber vhodných prírodných materiálov, odborné spracovanie a osadenie na mieste.

Vzorkovník kameňa


Vzorkovník kameňa

Galéria


Galéria

Napíšte nám